لیست سوالات رایج

سوالات مهم

سلام خانم دکترمن دارای لابیاهای بزرگ و چروکیده ای هستم و با سرچ در اینترنت متوجه شده ا م که بهترین جراح زنان در این فیلد شما هستید . آیا شما تزریق چربی درلابیا هم می توانید همزمان برایم انجام دهید ؟ در ضمن هزینه عمل لابیاپلاستی را هم اطف کنید بدانم. (نمایش سوال)
سلام و وقت شما به خیر من خانمی سی و دو ساله مبتلا به بیماری پی سی او هستم و بدلیل این بیماری رنگ پوست ناحیه تناسلیم تیره رنگ است . آیا روشی جهت روشن کردن دائمی پوست آن پیشنهاد می کنید و حدود هزینه انجام آن چقدر است ؟ (نمایش سوال)

سوالات راجع به اعمال جراحی زنان

سلام دکتر و ممنون از اینکه وقت گرانبهایتان را صرف پاسخگویی به سوالات ما می کنید. خواهرم 47 ساله و دارای خونریزی شدید ماهیانه است که طبق سونوگرافی بزرگی رحم و آدنومیوزیس نوشته شده است . به یک متخصص زنان مراجعه کردیم گفتند که باید عمل هیسترکتومی شود . نظر شما برامون خیلی مهمه . در ضمن اگر احتیاج به عمل باشد بیمارستان شما طرف قرار داد با بیمه تکمیلی آسیا است؟ (نمایش سوال)
با سلام و عرض ادب خدمت شما پزشک گرامی سوالی درباره مادرم دارم. ایشون 48 ساله و مبتلا به فیبروم های متعدد رحمی و افزایش سایز رحم در سونوگرافی هستند . خونریزی های پریودی شدید همراه با کم خونی دارند. خانوم دکتر در این زمان بهترین روش درمان فیبروم چیست؟ عمل کنیم یا صبر کنیم خودش خوب بشه؟ با تشکر از راهنمائی هاتون (نمایش سوال)
سلام خانم دکتر. من مشکل عدم تقارن لابیاهای واژن دارم که چون در شرف ازدواج هستم مایل به ترمیم هستم. نگرانم گه جای عمل باقی بماند. در ضمن دستمزد شما جهت عمل لابیا چقدر می شود؟ (نمایش سوال)
سلام دکتر جان من مبتلا به گشادی واژن بعد زایمان طبیعی هستم وتمایل به عمل پرینورافی دارم امکان این جراحی با بی حسی وجود دارد یا خیر زیرا جدیدا عمل با بی هوشی داشتم و نباید زود بی هوشی بگیرم. (نمایش سوال)